Semerkand’lı Gerçek Medyum Dilya Hanım Kimdir? Yaptığı çalışmalar ve ünlü Youtuber ile yapmış olduğu Röportaj…

Özbekistan ülkesi Semerkand şehrinde dünyaya gelen Dilya, küçük yaşta el alarak, bu ilmin tüm ayrıntılarını, tamamen şeffaf ve profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirmektedir. Aşağıda yer verilen videoda da belirtildiği üzere, küçük yaşta geçirmiş olduğu hastalığından dolayı, kendisine Allah tarafından bu ilmin verildiğini ifade etmektedir.

Özbekistan başta olmak üzere, Kırgız, Azerbeycan, Rusya ve Dubai gibi ülkelerde uzun zamanlar bulunmuş ve 2022 yılı ikinci çeyreğinde ülkemize gelerek, İstanbul’da olmak istemiştir.

İstanbul’a 5 yıl önce gelmiş ve tekrar gelmeyi, bu şehirdeki manevi atmosferi ve İnsanlarla olmayı istediğini sürekli olarak ifade etmiştir. Kesinlikle büyü yapmadığını, büyünün her türlüsünün şeytani bir iş olduğunu ifade eden Medyum Dilya, yapılan büyüleri, tesir derecesine göre Rahmani çerçevede temizlemeyi amaç edinmiştir.

Ayrıca Tüm Musallat işlemlerine hakim olduğunu ifade eden Sayın Medyum Dilya, Musallatlı kişileri temizleyerek, tüm kötü cinleri çıkarma noktasında da işin ehli kişilerden biri olduğunu söylüyor.

Alanında 25 Yıllık Tecrübe sahibi Metafizik Uzmanı Medyum Dilya. Rahmani İşlemler ile İç Dünyanıza Yolculuk Yapıyoruz. Bilgi için aşağıda yer alan Whatsapp butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Metafizik Uzmanı Semerkand’lı Medyum Dilya Hanıma Tüm Cin Musallat ile ilgili sorularınızı iletebilirsiniz.

Medyum Dilya Röportaj Videosu

Röportaj

Ünlü Youtuber Kerem Balin, Medyum Dilya hanım ile yapmış olduğu Sohbet işleyişli Röportajı, biraz serii işlenmiş olarak yorumlanabilir. Bunun sebebi Dilya Hanımın, Türkçe dilini akıcı şekilde konuşamıyor olmasından kaynaklıdır.

RealMedyum Editör

Büyü Bozan Gerçek Medyum
Whatsapp Hattından Ulaşabilirsiniz!

Türkiye’de Medyum ve Büyü Anlayışı Çok Korkutucu

Açılmış Medyum Siteleri ve Sosyal Medya ortamlarında medyum ile ilgili hemen hemen bir çok kişi ya da hesaplarda sürekli büyü yapılır diye ilanlar dolaşıyor. Aşk büyüsü, Ayırma büyüsü, para büyüsü vb.. bu işlemler çok tehlikeli ve korkutucu bir düzeyde.

Büyünün Her türlüsü Haramdır!

Büyünün her türlüsü Allah katında haram kılınmış olup, tüm semavi dinlerde en büyük günahlar arasında yer almaktadır. İnsanlar bilinçsiz bir şekilde bu işlerle uğraştığı, konunun ciddiyetine tam hakim olamadıkları sahada gözlemlediğimiz acı bir gerçek olduğunu büyük bir üzüntü ile ifade edebiliriz.

Konuyla ilgili detaylı makalemizi “İslam’da Büyü Yapmanın Hükmü Nedir?” başlıklı yazı dizimizde yer verdik. Dilerseniz inceleyebilir ve konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı makale altında ki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Bu konular üzerine uzman ehil kişilerle yaptığımız görüşmeler başta olmak üzere, yine bu konularda ihtisas yapmış hocaların, hangi boyutta olursa olsun büyü yapan ve yaptıranların bir şekilde kendilerine de geri tesir edeceğini ifade ediyor. Bu kişilerin hayatında büyük sıkıntı ve zorluklarla karşı karşıya geldiğini söylemektedirler.

Medyum Dilya bu konuda büyü yapan ve yaptıranların bu günahtan geri dönmeleri için mutlaka tövbe etmeleri ve Allah’dan bağışlanma istemeleri gerektiğini ifade ediyor.

Türkiye’de özellikle Anadolu şehirlerinde bu işlerin yaygın olduğunun sebebi, bizim dinimizden uzaklaşmamızdan kaynaklı olduğunu ve dinimizi doğru şekilde anlayamadığımızdan kaynaklı olduğunu yorumlayabiliriz.

Dinden uzaklaştığı için şeytani yollara başvuran insanoğlunun kalbinde çekememezlik, kıskançlık, haset ve nefret gibi duygular artıyor ve kötü işlere meylediyor.

Zira büyü ve sihir şeytani işlerdendir.

Yoksa onlar, Allah’ın lütfundan verdiği şeyler için insanları kıskanıyorlar mı?” 

(Nisâ sûresi, 54)

Sahte Medyumlara Karşı Dikkat

İnsanların çok fazla şekilde büyü ile ilgilenmesinden kaynaklı olarak talebin artması, bu alanda sahte medyumların artmasına neden olmuştur. Böylece çok yüksek ücretler isteyerek, hassas duygularının sömürülmesine kapı aralamış ve büyük vaadler verilerek, kişilerin mağduriyet yaşamalarına sebep olmuştur. Lütfen bu konuda daha bilinçli ve dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Büyü ve Cin Musallatında Ücret İstenmesi Doğru mu? Medyum Dilya Ücret Talep Ediyor mu?

Büyü bozmak, cin musallatı temizleme işlemlerinde ücret istenilebilir. Bu ücreti yapılan işin emeği, bu kişilerin zamanını kullanmak ve sizlere yardımcı olmak amacı ile suistimale sebebiyet vermeyecek şekilde makul ücretler talep edilebilir.

Medyum Dilya Hanıma da sorduğumuzda, ücret istediğini zira, başka bir iş yapmadığını sadece bu işle ilgilendiği için geçimininde bu yönde idame ettiğini belirtti. Ayrıca büyü bozma ve temizleme işlemlerinde kullanılan bazı malzemeler alındığınıda söylemiştir.

Talep ettiğimiz ücret benim geçimim başta olmak üzere, almış olduğum malzemelere harcanmaktadır. Ayrıca mutlaka büyü bozdurmak isteyen kişiden bir ücret çıkması bu işin özünde vardır. Ayrıca almış olduğum ücretlerin bir kısmını yardım amaçlı kullanılmaktadır.

Medyum Dilya

Tabii bu işi hiç bir ücret almadan yapanlar da var. Ancak, bu kişiler bu işi her zaman değil ara ara yapan insanlardır.

Bakım ve Tüm Hizmetler için Ücret Alınmaktadır!

Ne Kadar Ücret Alıyor?

Medyum Dilya Bakım için sembolik bir ücret alınıyor. Bakım sonrası bir temizleme işlemi yapılacak ise, bu işin boyutuna göre ve kişinin uzakta mı yoksa yanında mı olacağına göre bir ücret belirleniyor.

Medyum Dilya Hangi Hizmetleri Yapıyor?

Geleceğin bilgisi yalnız Allah’ın bilgisindedir. Geleceği okumak, insanlara tesir etmek ya da aşk meşk büyüleri yaptırmak isteyenlere asla cevap vermeyen Dilya hanım, sadece yapılan şeytani işlemlere Rahmani boyutta cevap vermekte ve işlemlerini bu şekilde gerçekleştirdiğini ifade etmektedir.

  • Eşler Arasında soğukluk, kavga ve ya iletişim çatışması varsa,
  • Sevdiğiniz kişi sizin için Hayırlı mı?
  • Büyü Temizleme, Evde ve ya İş yerinde yapılan büyülerin temizlenmesi,
  • Cin Musallat Temizleme, Cin Çıkarma işlemleri,
  • İş Hayatınızın düzelmesi için Bereket çalışmaları,
  • Gelecek için Kaygı yaşayanlara yapılan dua çalışmaları…

Gerçek Medyum Dilya ile İletişime Geçmek ve Detaylı bilgi almak için Whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp üzerinden adınızı, soru ve taleplerinizi sesli olarak gönderdiğiniz taktirde hızlı dönüş sağlamaktadır.


Son Söz Olarak

Allah katında büyü yapan ve yaptıranların lanetlendiği ortadayken bu işlerden mümkün olduğu kadar uzak olunması gerektiği belirtmek istiyoruz. Eğer bir şey isteyeceksek, birini seviyorsak ya da hayatımızda inişli çıkışlı bir süreç varsa, her şeyin sahibi, her şeyi işiten ve mutlak güç sahibi Allah’dan istemeli, ona dua etmeli ve sadece ona yalvarmalıyız.

Unutmayın! Hayırlı olanı isteyin ki, hayır olsun. Ömrünüz bereketli olsun.


Büyü Bozan Gerçek Medyum
Büyü Bozan Gerçek Medyum Hoca