Papaz Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? Yapıldığını nasıl anlarız? Papaz Büyüsü bozan Gerçek Medyumlar tüm cevapları ile tarafsız olarak bu yazı dizimizde inceledik.

Papaz Büyüsü Nedir?

Büyü çeşitleri arasında en tehlikeli büyüler arasında tanımlayabileceğimiz Papaz büyüsü, genellikle eşler arasını ayırma ya da bir kişiyi tesir altına alarak aşık etme amacı ile yani şer amaçlı kullanılan ve Anadolu’da en çok bilinen büyü türlerinden biridir.

Anadolu coğrafyasında en bilindik ve çok eski bir büyü ritüeli olarak bilinir. Papaz Büyüsü denmesinin sebebi ise, genellikle Süryani, Rum ve ya Ermenice okunan dua benzeri metinlerin tersten okunması ile yapılmasından kaynaklıdır. Papazlara özel bir durum değildir yani.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genellikle büyü yapılacak kişinin saç, tırnak, fotoğrafı, giymiş olduğu bir elbise vb. şeyler alınarak üzerinde belli bir ritüel gerçekleştirilir. Bu sebeple Kara büyü çeşitlerinden biri olarakta tanımlandığı için bozulması hayli zordur. Belli eşyalar ya da ritüelde kullanılan malzemeler büyü yaptırılan kişinin evine, iş yerine, arabasına gizlenmeside olası bir durumdur.

Kesinlikle şer ve şeytani bir yol olup, İslam dini başta olmak üzere, tüm semavi dinlerde Yaratıcının yasakladığı bir fiildir. Yapanların cehennemlikler arasında olunacağı Yüce kitabımız Kuran-ı Kerimde şöyle geçmektedir:

Andolsun onlar, bunu (sihri) satın alan kimsenin âhiretten nasibi olmadığını çok iyi biliyorlardı. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür, bir bilselerdi! Bakara – 102

Konu ile ilgili Real Medyum sitemizin ilgili makalesini detaylı incelemek için, *İslamda Büyü Yapmanın Hükmü” sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Papaz Büyüsü Hakkında Merak Edilen Konular
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır? Büyü Bozan Hocalar

Etkileri Nelerdir? Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü yapıldıktan sonra, büyü yapılan kişi 7 gün içerisinde etkisini görebilmektedir. İletişim problemi aşırı şekilde artarken, çevresine karşı, aşırı derecede agresif davranarak yalnızlaşmaya başlar. Geceleri kabuslar görebilir, Ruhsal sıkıntıları ortaya çıkar. Eşler arasını açmak için yapıldıysa eşlerin birbiri ile sürekli olarak kavga ettiği gözlemlenmektedir.


Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur? Papaz Büyüsünü Bozan Dualar ve Medyumlar

Bu tür şeytani – şerri ağır büyüleri yine bu işin ehli gerçek hocalar tarafından bakılmalı, büyünün türü tespit edilerek bozulması önerilmektedir. Cinlerden yardım almak ya da farklı büyü ritüelleri kullanarak bu tür büyüleri bozmaya çalışmak daha tehlikelidir. Büyü temizleme işlemleri için işin ehli referanslı, Gerçek Medyum hocalarla görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerinizde mümkün olduğunca Bakara Suresi okunması önerilmektedir. Bakara Suresi okunan yere Şeytan girmez.

Biz Kur’an’dan, mü’minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz.
İsra, 82. Ayet

Allah’ın ipine Sımsıkı sarılan, Salih amel işleyen ve Allah’ı çokça zikreden bir insana şeytan ve şeytanın hizmetçileri ne yapabilir!

realmedyum.com

Siz de Yorum ve Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz

Bu konu ile ilgili, soru, yorum ve düşüncelerinizi bu makale altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.