Gerçek Medyum Kimdir? Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır? Hoca, Metafizik uzmanı, Cinci ya da büyücü gibi kavramların medyumla bağlantısı nedir? Bir Medyum arayışında, insanların özellikle internet ortamında mağdur olmamaları için nelere dikkat edilmesi gerektiğini Real Medyum sitemizin bu yazı dizisinde detaylı olarak yer vereceğiz.

Gerçek Medyum Nedir? Kimdir?

Gerçek Medyum, doğuştan gelen ya da çocukluk, ergenlik sırasında, belirli sebepler neticesinde ortaya çıkan farklılık ile meydana gelen ilimleri insanların faydasına kullanmak amacını vizyon edinmiş kişiler diye kısaca belirtebiliriz. Bir Medyum kesinlikle büyü yapan kişi değil, aksine yapılmış bir büyüyü temizleyen kişilerdir.

Gerçek bir Medyum Cinleri kullanmaz ve ya onlardan yardım alarak işlem yapmaz. Yani bir medyumun asla cinleri olmaz. Cinlerle temas edebilen Medyumlar olabilir ancak, onları işlerinde musallat işlerinde kullanmaz. Cinleri Kullanan Hocalar vardır. Cin Musallat işlemlerde farklı teknikler uygulayan ve cinleri kullanan kişiler genelde bu işin ehli hocalardır. Cin Musallat Temizleme işlemlerinde Gerçek Medyumlar cinler vasıtasıyla değil okumaları ile bu işlemleri yaparlar.

Gerçek Medyumlar Büyü Yapma Taleplerine Karşı Çıkarlar ve Sürekli Uyarıcıdırlar

Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü gibi tüm kötü şeytani büyü işlerine ne olursa olsun karşı çıkarlar. Bu işin hem dünya hem de ahiretini mahvedeceğini defalarca anlatırlar. Bunu uyarıları işin ehli hocalarda yaparlar. Bu sebeple büyü yapan kişiler kesinlikle Medyum olarak ifade edilmemelidir.

İnternette de aynı şekilde malesef Medyum kimliği ile büyü yaptığını iddia eden bir çok sahte medyumlar vardır. Bunlara karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Büyü Yapan kişilere genelde Cadı ve ya Büyücü olarak tanımlanmaktadır.

Büyü Yapanlar Gerçek Medyum Değildir

Gerçek Medyum Kimdir? diye sorulduğunda tekrar belirtmek isteriz ki, Büyü yapanlar Gerçek Medyum Değildir. Gerçek Medyumlar sadece Büyüyü Rahmani yollarla yani dualar zincirini kullanarak temizleyen kişilerdir.

Önüne Gelen Sorunları, Olayları doğru analiz ederek, Manevi ve rahmani yollarla temizleyen bir şifacıdır gerçek medyum.

Real Medyum Editör

Gerçek Medyumlar eğer yüz yüze işlem yapıyorsa 1 ya da 3 seans gibi bir sürede büyü temizleme işlemini gerçekleştirir ve büyü tesiri 7 günde tamamen ortadan kalkar. Uzaktan müdahale ediliyorsa eğer, bu işlem büyünün etkisi ve çeşidine göre 20 gün ile 40 gün arası sürmektedir.

Medyumlar Gelecekten Haber Veremezler

Medyumlar ya da Özel bildiğimiz hocalar vb. Kimse geleceği bilemez. Gelecek Bilgisi Allah’ın katında olup, Allah bazı durumlarda bazı Peygamberlere ve bazı insanlara geleceği yorumlama ilmi vermiştir. Örneğin Hz. Yusuf Peygambere. Bu tarz bilgiler Allah katından olup, yine bir imtihan çerçevesinde değerlendirilmelidir.

Falcılar, Büyücüler ya da Medyumlar Gelecekten Asla Haber Veremez. Gerçek Medyumlar ya da bazı hocalar, Allah’ın El-BATIN ismi sıfatını çok iyi bildiklerinden olayları doğru okuma ve yorumlama ilmine sahiptirler. Bu ilim de öğrenilen bir ilim olmayıp, Allah katından dilediği kullarına verilen bir ilim olarak da yorumlanabilir.

Örneğin bir Medyum, Büyü yapıldığını büyünün ne amaçla ve nasıl yapıldığını büyü yapılan kişiye söyleyerek büyünün ne gibi sonuçlar doğuracağını yorumlar. Sebep sonuç ilişkisi çerçevesinde bu medyumun geleceği bilmesi ile ilgili bir durum değildir.


Cin Musallat Olmuş Kişilere Vurarak Cin Temizleme İşlemleri Yapmazlar

Malesef işin ehli olmayan kişiler Cin Musallat temizleme işlerine yönelmekte ve kötü sonuçlarla karşı karşıya gelmektedirler. Hem musallat olan kişiye ciddi eziyetler vermekte hem de, bu işlem sırasında cinleri daha da kızdırmakta ve olayı daha da zor duruma sokmaktadırlar.

İnternet Videolarında yer alan Cin tahifesini kendisine bağlayan ve cinleri yakmakla tehdite eden hocalarıda görmüşüzdür. Bunlara Halk arasında genelde Cinci hoca olarak tabir edilir ve işin ehli kişi değilse buda çok tehlikelidir.

Cin Musallat Temizleme işlemlerini gerçek medyumlar okumalar ve Musallat olmuş kişinin başına elini koyarak işlem uygular ve 1 – 3 seansta Cini musallat olmuş kişinin içerisinden çıkartabilir.


Gerçek Medyumlar Ücret Talep Edebilirler mi?

Bu hizmeti yerine getiren, bakım yapan ve İnsanların bu tarz sıkıntılarını dinleyerek zaman harcayan Medyumlarda ücret talep edebilir. Gerçek bir çok medyum, sadece bu işleri yaparak geçimini sağlamakta ve farklı bir iş yapmamaktadır. Bu noktada ücret talep etmelerinde bir mahsur yoktur.

Bazı durumlarda bazı hoca ya da medyumlar bakıma ücret almayabilirler. Bir de aşırı yüksek ücret isteyenlere karşıda dikkatli olmakta fayda vardır. Neden yüksek olduğunu ya da neden bu kadar ucuz olduğunu açık şekilde karşı tarafa sorabilirsiniz.


Youtube Soramazsın Kanalında Medyum Soruları Cevaplıyor?

Medyum ile ilgili Youtube Soramazsın Kanalı tarafından Bir Medyum ile yapılan Röportajı sizlerle paylaşıyoruz. Bu Videoda Medyum kimdir? Röportajda ki kişinin Nasıl Medyum olduğunu ve neler yaptığını açık bir ifade ile anlatan bir paylaşım olduğu için bu yazımıza eklemeyi uygun bulduk.

Youtube Soramazsın Kanalı – Medyum

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır? İşlem Öncesi Neler Sormalıyız?

Gerçek Medyum Kimdir? sorusuna yukarıda yer verdikten sonra Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır? biraz bu konuda bilgilere yer verelim.

Büyü yapıyor musunuz diye sorun? Eğer direk olarak Evet derse o kişi Medyum değil, büyücü ya da Falcılık ile uğraşan kişidir. Ve bu kişiden hemen uzaklaşın. Büyü bozma ve Cin Musallat işlerini nasıl yapıyorsunuz diye sorun? İşlemlerin sürecini rahmani boyutta olup olmadığını anlamaya çalışın.

Kendini Övüyorsa Uzak Durun!

Her İşte her meslekte malesef bu tarz kişiler vardır. İşini anlatmak yerine Kendini övüyor ve sürekli kendinden överek bahsediyor ise bu kişi hem sorunlu hem de pazarlamacı kimliği ile sizin karşınızda demektir.

Önceki İşlerini İsimler Vererek Anlatıyorsa Uzak Durun!

Konuşma sırasında önceki işlerini örnek olarak gösterebilir bunda mahsur yoktur. Ancak, önceki işlerini isimler vererek anlatıyor ve içerisine övgü cümleleri serpiştiriyorsa yine bu kişiden uzak durun. Hasta Doktor ilişkisi gibi bu işinde bir mahremiyet boyutu vardır. Unutmayın! Başkasını size anlatan, Sizide başkasına anlatabilir.


Soru, Yorum ve Değerlendirmelerinizi Bizimle Paylaşın!

Siz de Gerçek Medyum Kimdir? Nasıl Anlaşılır Konulu Bu Makalemizi okuduysanız ve Aklınıza takılan bir soru varsa lütfen yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan, merak ettiğiniz ya da yaşamış olduğunuz bir olayı yine aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Büyü Bozan Gerçek Medyum
Gerçek Medyum Semerkand’lı Dilya Hanım