Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Eşler Arasını Açma ve Eşleri birbirine yapılan büyüler hakkında merak edilen tüm konular bu yazımızda. Yazımıza başlamadan önce bir kere daha belirtmek isteriz ki, konu ile ilgili her türlü, soru, öneri ve değerlendirmelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle özgürce paylaşabilirsiniz.

Eşlere Yapılan Büyüler Hakkında

Allah’u Teala Bakara Suresi 102. ayetinde bu konuyu net şekilde bizlere şöyle anlatıyor:

Tuttular, Süleyman mülküne dair Şeytanların uydurup takib etdikleri şeylerin ardına düştüler. halbuki Süleyman küfretmedi ve lâkin o şeytanlar küfr ettiler, nasa sihir ta’lim ediyorlar ve Babilde Harut Marut iki melek üzerine indirilen şeyleri öğretiyorlardı, halbuki o ikisi «biz ancak bir imtihan için gönderildik sakın sihir yapmayı tecviz edib de kâfir olma» demedikce bir kimseye öğretmezlerdi,

işte bunlardan kişi ile zevcesinin arasını ayıracak şeyler öğreniyorlardı, fakat Allahın izni olmadıkça bununla kimseye zarar verebilir değillerdi, kendilerine zarar verecek, menfaati olmıyacak bir şey öğreniyorlardı, kasem olsun onu her kim satın alsa her halde onun Ahırette bir nasibi yok, bunu muhakkak bilmişlerdi amma canlarını sattıkları o şey ne çirkin bir şeydi onu bilselerdi…


Karı Koca Ayırma Büyüsü Bozma İşlemleri
Karı Koca Ayırma Büyüsü Bozma

Eşleri Ayırma Büyüsü Yapanlar ve Yaptıranlar Hakkında

Ayırma büyüsü, Aşk büyüsü, Papaz Büyüsü ve kara büyü gibi bir aileyi yıkmak en büyük günahlar arasında yer almakta olup, Allah korkusu olmayan kişiler tarafından yapılmakta ya da yaptırılmaktadır. İki dünyasınıda karartmak ve büyü ile uğraşanlar için ahiretinden nasibide yok sayılacaktır. Karı Koca Ayırma büyüsü yapan ve yaptıranlar lanetlenmiştir.

Büyüler ve büyü bozma noktasında merak edilen diğer konular için Real Medyum sitemiz Büyü kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Burada yer vereceğimiz sebepler tek başına görüldüğünde büyü yapıldığı anlamına gelmez. Ancak bir çok sebep aynı anda yaşanıyor ve bu sürekli olarak artıyorsa büyü yapılma olasılığını artırmaktadır.

  • Bir anda alie içerisinde iletişim azalıyor ve şiddet artıyorsa.
  • Geceleri Uyuyamıyor ve uyuduğunuzda sürekli kabuslar görüyorsanız,
  • Eşlerin birbirine çirkin ya da yabancı olarak görmesi ve bu sebeple soğukluğun artması,
  • Evin yatak odası gibi en mahremi yerlerinde kötü kokuların oluşması ve artması,
  • Sürekli mide ya da karın ağrıları oluşuyorsa,
  • Eşlerin birbirine Vesveseli yaklaşması,

gibi sebeplerin aile içerisine yansıması büyü yapılma ihtimalini artırmaktadır. Her tartışma ya da soğukluk, yukarıda da belirtiğimiz üzere büyü olarak algılanmamalıdır. Bazen psikolojik sebepler, maddi sorunlar, iş stresi, toplumsal etkiler gibi nedenlerden ailede sorunlar olabilir. Bu tip durumlarda mutlaka bir aile uzmanı psikoloğuna danışmanız ya da büyüklerden destek almanızı öneriyoruz.

Büyü Belirtileri ile ilgili geniş bilgiye ulaşmak için Real Medyum sitemizin “Büyü Belirtileri Nelerdir” başlıklı yazı dizimizi inceleyebilirsiniz.

Eşlere Yapılan Büyü ile Ayırma Aşık Etme Büyüsü Bozma Hakkında?

Bazı insanlar malesef şeytana uyarak, nefsi duygularla, eşleri ayırmak ve kendine bağlama duyguları ile bir hırsa kapılırlar. Oysa temiz bir duygu olmadan şeytani isteklerin insana asla mutluluk vermeyeceğini aksine, acı, mutsuzluk ve pişmanlık duygularını sürekli olarak vicdan azabı ile yaşayacağını unutmayınız. Allah’ın lanetlediği bir iş olduğundan gerçek ahiret hayatınıda cehenneme çevirmeden bu tarz büyü işleri ile uğraşmamanızı tavsiye ediyoruz.


Eşler Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Eşlere Yapılan Büyü bozma noktasında öncelik olarak bu büyülere karşı kendimizi nasıl korumamız gerektiğini bilmemiz gerekiyor. Eğer bu büyülere maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bakım için Medyum Dilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşler arasını bozma büyüleri çeşit çeşit olup, büyünün boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada bu işin ehli Medyumlara başvurulabilir. Bu konuda uzman ve Rahmani şekilde büyü bozan Dilya Hanımla iletişime geçebilirsiniz.

Ayırma büyüsü ortalama 7 gün ile 40 arasında büyünün çeşidi ve uzaktan mı yakından mı yapıldığına göre değişiklik göstermektedir.


Yorum, Soru ve Düşüncelerinizi Lütfen Paylaşın

Eğer “Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?” konulu bu makalemizde sizde merak ettiğiniz, aklınıza takılan tüm sorularınızı çekinmeden aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.